MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13835476
nr 1383 5476
Byrå
sengustaviansk stil, intarsia. Bredd: 100 cm. Djup: 45 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:24:27
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr